x
     
16.11.2015 14:27:43
Okunma: 2688
0 Yorum

H.Emre Özer
Aslında,hepimiz.., durumları.

 

Profil resimini Fransız bayrağı silüetiyle paylaşmaya başlayan değerli arkadaşım; Fransa'nın dünyanın en büyük silah üreticilerinden biri olduğunu, Asya, Afrika ve son olarak Libya'da katliamlar yaptığını, başımıza ne kadar bela olmuş terör örgütü varsa özel olarak beslediğini, daha düne kadar Suriye'de sapık-katil sürülerini özgürlük savaşçıları diye desteklediğini bilmiyormusun?

Medeniyetten nasibini almış,vicdan sahibi her insan,kim olursa olsun teröre kurban gitmiş masumlara üzülür,kahrolur.

Pekii, ülkemizde dinci-sapıkların yaptığı son katliamdan sonra kaç tane Fransız, profil resmi TÜRK bayrağı silüetyle paylaştı,acımıza ortak oldu,terörü lanetledi.

Nedir bu aşağılık duygusu,hemen, hepimiz Fransız'ız durumları.

Sen değerli arkadaşım,Fransa'ya vizesiz gidemiyorsun ama orada o katliamı yapan katiller rahatça girebiliyor.

Çünkü sen Fransız'ın gözünde rahatsız edici bir ayrıntısın. Demokrasi,özgürlük,adalet,insanca yaşam sadece onlar için, sen anlamazsın bu işlerden,ayrıca geri kalmış bir ülkenin insanı olarak, hak da etmiyorsun.

Çok acele etme,bu işin arkasından, bekleyeyelim bakalım neler çıkacak.

Fransa ve onun diğer ortakları, küresel akbabalar hangi ülkelere neler yapmayı kendilerinde hak sayacak.

11 Eylül'ü hatırladın mı?Amerika terörü bahane ederek milyonlarca masum insanın kanını akıtmıştı ve akıtmayada devam ediyor.

Şeytan ayrıntıda gizlidir derler,ne ilginç öldürülen sapık-katillerin üzerinden hangi ülke vatandaşı olduğuna dair pasaportlar çıkıyor.

Dua edin de ülkemize ait bir tane çıkmasın.

Libya,Irak,Suriye derken bir bakmışsın sırada Türkiye.İşte o zaman bol bol Fransız bayrağı profili paylaşırsın,acılarına filan ortak olursun.

Merak etme,onlar kendi bayraklarına sahip çıkmasını bilirler, sana da direğini bırakırlar,benim değerli arkadaşım.

 

Etiketler: