Sn Dr Buğra Gökçe bu iddialara..,

6 Ekim 2018 Cumartesi , 20:55
Okunma: 2668
2 Yorum

Bir cevabınız var ise..,

 

Cumartesi günleri haber yapmıyoruz ancak, mail ve WhatsApp mesajları ardı sıra gelince,

 
Haber yapmak zorunluluğu doğdu,
 
Gelen ihbarların bir kısmını sizlerle paylaşmadan önce,
 
Büyükşehir belediyesi üst yönetimi tarafından, çalışanlara gönderilen mesaj bir hayli dikkat çekici,
 
Çalışanlara yollanan mesaj içeriği;

“Başkanımız aday olmadığını açıkladı. Gerek sosyal medyada, gerek etrafta olumsuz konuşanlar hakkında, gereği hemen yerine getirilecektir. Kimsenin gözünün yaşına bakılmayacaktır." 
 
Gelen ihbarlarda, “Tüm personele bürokratlar aracılığıyla iletilmiştir.” Denilmekte,
 
Şimdi gelen ihbar metinlerinde yer alan;
 
“Nivent hanım, Bu mesaj Buğra Bey tarafından Genel Sekreter Yardımcılarına, bunlar tarafından daire başkanlarına, daire başkanları tarafından Müdürlere iletilerek İ.B.B'de çalışan tüm personel tehdit edilmektedir. İ.B.B çalışanları bu durumdan tedirginlik duymakta ve rahatsız olmaktadırlar. Herkesin kendine göre bir görüşü vardır ve de görüşlerini değişik ortamlarda dile getirme özgürlükleri, vatandaş olarak demokratik hakları vardır. İ.B.B. Genel Sekreteri devlet memuru statüsünde bürokrattır. Genel sekreter seçilmiş kişi değil, atanmış kişidir.”
 
Bir diğer mesaj ise,
 
“Temiz İzmir Derneği yetkilileri, Bu mesajlar bürokratların cep telefonlarına gönderilmiştir. Gereği yapılacak ve kimsenin gözünün yaşına bakılmayacak demekle ne yapacaklarını İ.B.B. çalışanları merak ediyorlar(Soruyorlar). Ayrıca Genel Sekreter Buğra bey memur olarak direk siyaset yaparak suç işlemiş olmuyor mu?”
 
Diğer mesajlarda oldukça kızgın ifadeler olduğundan yayınlamıyoruz,
 
Bu mesajlar doğru değil ise, Sayın Dr Buğra Gökçe tekzip metni yollarsa seve seve yayınlarız,
 


Kaynak:  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 7.10.2018 21:33:14

  • Savcı
  • Genel Sekreter diye ortalıkta dolaşan bu zat, işini gücünü bırakmış, kendilerinden olmayan personellerle oynamakla meşgul. Emekçilerin çalışmaktan anası ağlarken, sen deniz manzarasına karşı oturup, keyif yapıyoryorsun. Ekonomik tedbir diye, emekçilerin mesaisini keseceğine, her yıl arabalarını yenilediğin, müdürlerinden, daire başkanlarından hesap sor. Suç sizde değil, sizi o makamlara getirenlerde. Merak etme Genel Sekreter, halk bunun hesabını sandıkta soracak.
  • Misafir - 7.10.2018 15:56:45

  • Metin
  • Gerçekten çok ilginç eğer bu olanlar doğruysa bu kişi hala nasıl o koltukta oturabiliyor İzmiri bu zihniyet mi yönetiyor bir Chpli olarak bunu kabul etmiyorum her zaman her yerde fikirlerin özgürce ifade edilmesinden yanayım hiç katılmadığım bir fikri dahi sonuna kadar dinler ifade edilmesine destek olurum yeni yönetim lütfen liyakate önem versin akademik ünvan artık birşey ifade etmiyor önemli olan aydın olmak