Okuyucularımıza teşekkür ediyoruz..,

9 Mayıs 2019 Perşembe , 21:52
Okunma: 1776
0 Yorum

İyi ki varsınız!!!

 

Yazılarımızın bu kadar sıkı takip altında olması bizi umutlandırıyor,

“Nivent Hanım iyi günler, 

29.04.2019 tarihli "Valilikten inceleme istedik" http://gaze-temiz.com/valilikten-inceleme-istedigimiz/HaberDetay/4089 yazınızda İ. B. B yetkililerin cevabı yazısı kime hitaben olduğu yazılmadığı ve de cevapların başına rakamlar elle ve tükenmez kalemle yazılmış olması hüsran verici.                                     
Balıkçı Hali işi ile  ilgili sayısı belli olmayan yazılarınızdaki ve en son 4.4.2019 tarihli yazınızdan 1 ay geçmesine rağmen önemli sorulara hala yanıt alınamamıştır. 
Balıkçı hali ile ilgili önemli sorularımıza tekrar yanıt istiyoruz. 
1-Balıkçı hali yapım işinin teknik şartnamesine uygun olmaması ve de işin bitmesi için yapılması gereken çok imalatların olması ve yapı kullanım belgesi alınmadan Grand Plazaya Tahsisinin yasal olup olmadığı?                   
2-Balıkçı hali işi yapımı tamamlanarak geçici kabulün yapılıp %3 yasal kesinti hariç müteahhit'e paranın tamamının ödenmesine rağmen fesih kararın alınarak imzalanması yasal mıdır?   
     
3-Balıkçı Hali işinin fesih kararından sonra eksik kalan işlerin tamamlanması için pazarlık usulü yapılması yasal mıdır?   
                         
4-Balıkçı Hali müteahhit Hazar-Tek'in %50 ortağı Ergin Gökçe'nin Genel Sekreter Buğra Gökçe ile 2. veya 3.kan bağı olup olmadığı ile ilgili yanıtların alınamamasının nedeni?

Ve bu konu ile ilgili yanıtın verilmesi. “

Bu soruları, yinelemekte fayda görmekteyiz. 
 

 


Kaynak: