24.07.2018 12:59:00
Okunma: 1530
0 Yorum

Mete Gönenç gonencmete@yahoo.com
CHP'YE BİR DAHA OY VERİRSEM ..,

 

EY CHP LİLER ARAŞTIRIN BAKALIM! PARALARA NE OLDU?

DÜNKÜ GAZETELERDEN; Türkiye’den sonra üç büyükşehir belediyesinin kredi notunu da düşürdü!
 
İstanbul, İzmir ve Antalya Büyükşehir Belediyelerinin uzun dönem yabancı para cinsinden kredi notu BB+’dan BB’ye indirilirken, not görünümü de ‘Negatif’ olarak belirlendi.
 
VE ÖNCESİ; 29.05.2017 deki yazımın başlığı
 
İZMİRLİLER GÖZÜNÜZ AYDIN! BELEDİYENİZİN KREDİ NOTU ARTMIŞ!
 
 
Bu yazımın ilk paragrafı ise şöyle ‘İki gündür yandaş basının manşetlerinde uluslararası 2 kredi derecelendirme kuruluşunun, İBB in kredi notunu arttırması büyük bir başarı imiş gibi sunuluyor. 
 
Bazı holigan CHP’liler ise bu kervana katılıp, bize de bu başarıya neden sessiz kalıyorsunuz gibi laflar ediyor!’
 
Şimdi, Doğal olarak, tüm dürüst ve ilerici arkadaşlar adına soruyorum? 
 
Bir seçim süreci geçmişken, Azizin İncesi CB adaylığında halktan para toplayıp, geceyi Lüks otelin KRAL DAİRESİNDE geçirmişken, İBB’nin maddi durumu niçin bozulmuştur. 
 
Daha önce de yazdığım gibi, NİÇİN 50 MİLYON EURO BORÇ ALMYA ÇALIŞMAKTADIR? 
 
Yerel yönetimlerin tüm hizmetlerini özelleştiren, bi moka yaramaz tramvay için bildik firmalara ne ödediği bile belli olmayan, Trafik Vakfını tüm yasalara aykırı olarak ve suç işleyerek, yandaş firmalara devredip, İBB nin araç çekme araçlarını da bu özel vakfa bağışlayıp, tekrar yüz kızartıcı suç işleyen daha ne kadar CHP li olarak kalacaktır? 
 
Bu güne kadar hemen hepsi GAZE-TEMİZ de yayınlandığı halde, AVANESİYLE BERABER, yaptıkları birçok usulsüzlükler hakkında niçin adli soruşturma açılmamaktadır? 
 
AKP başta İZMİR de ve Çeşme başta olmak üzere birçok CHP’li belediyeye niçin MUHALEFET ETMEMEKTEDİR? 
 
ARTIK BİLİNENE URLADAKİ ÖRGÜTLENME DE KİMLER VARDIR? 
 
Yerel yönetimlerin hangi usulsüz kararlarıyla büyük yatırımlar yapmaktadırlar?
 
EY CHP’LİLER!
 
Adayların ve delegelerinizin nitelikleri nedeniyle partinizi daha da bozacak kurultaya hazırlanırken yapılan pisliklerin farkında mısınız? CH’Pli yönetici ve C.B adayınızın akladığı ve ülkenin düştüğü duruma üzülmek yerine yangından mal kaçırır gibi yerel seçim adaylığını açıklayan aktif üyelerinizle nereye kadar gidebilirsiniz?
 
Ama bugün SÖZCÜ de EMİN ÇÖLAŞAN'IN yazısında dediği gibi bende dürüst ilerici vatandaşların ne dediğini her gün duyuyor, gözlemliyorum?
 
CHP YE BİR DAHA OY VERİRSEM ALLAH BELAMI VERSİN?
 

Etiketler:

Yazarın Diğer Yazıları