11.01.2016 21:45:18
Okunma: 1725
2 Yorum

H.Emre Özer
KOSCAMAN BİR BAŞARI!

 

Sayın Kocaoğlu bey, himmetleriyle,partimiz CHP’ye,önce akp’li sonra bağımsız kalan bir meclis üyesini n geçmesini sağlayarak muazzam bir başarıya daha imza atmış.

Kendisini yegan yegan kutluyoruz.
 
Gerçi söz konusu meclis üyesi, Sayın Kocaoğlu beye zamanında hatırı sayılır bir üslüpla saydırmıştı,hem de ne saydırmak,öyle böyle değil.
 
Ne ruh hastalığını ,ne beceriksizliğini bırakmıştı.
 
Edep adına daha fazlası yazılmaz.
 
Allahtan Sayın Kocaoğlu bey , kindar değildir.
 
Demokrasi ,düşünce özgürlüğü gibi kavramlara inanan nazik ve ince ruhlu bir insandır.
 
Konuya dönecek olursak;
 
Birdenbire hidayete eren sayın meclis üyesi bey ,tamamen duygusal nedenlerle CHP’li olmaya karar veriyor.
 
Hopp,Sayın Kocaoğlu bey ve il başkanı bey, mal bulmuş mağribi gibi fırsatı değerlendirip,CHP rozetini takıveriyorlar.
 
Alkışlar, nazik Kocaoğlu beye ve müstehzi gülüşlü genç il başkanımıza gelsin,diyelim.
 
Belki,çok ısrar edilirse, Kocaoğlu beyi kırmayıp İmar Komisyonunda görev almayı kabul ederde,engin tecrübelerinden yararlanılır!
 
Gerçi  kaybettiğimiz SEKİZ ilçeden CHP adına seçilen meclis üyeleride akp geçmişti ama o çok önemli değil.
 
Fazla kurcalamamak lazım.
 
Bilindiği üzere, CHP’den seçilip AKP’ye geçenlerin meclis üyesi olması için birileri az höykürmemişti.
 
Örgüt ,olmaz,yanlış yapıyorsunuz diye uyardıkça, başçavuşun kanaryasının  ötmesi hesabı kale bile alınmamıştı.
 
Şimdi, AKP’den seçilmiş bağımsız bir meclis üyesini Atatürkçü, Devrimci, Emekçi yanlısı olmasını sağlıyarak CHP’ye kazandıran ve AKP’ye müthiş bir karşı  gol atan muhteşem ikiliye ne kadar teşekkür etsek azdır.
 
İyi ki varsınız yavv.Hüloğğğğ.
 
 

Etiketler:

Misafir - 12.01.2016 22:59:31

  • Cesamin ÖZKAN
  • Aziz kocaoğlu'nun demokrasi,özgürlük,naziklik anlayışı ve görgüsünü pekiştirmek isterim. Muhteremin bu kavramları algılama düzeyini, CHP yi bu ilde yerlerde süründürme becerisini gösterip hala ''İzmir azizdir aziz kalacak'' saçmalığı ve zavallığı ile bir kez daha kanıtlar olmuştur. Sekiz tane il büyüklüğünde ilçe belediye başkanlığı gitmiş, utanmadan bir AKP li meclis üyesini partiye kazandırma adına ucuz siyaseti seçmiş oluyor.Ve üstelik bu transfer edilen meclis üyesinin de İMAR KOMİSYONU nda görevlendirilmesi aslında tamda bu muhtereme yakışan işler demetine yakışmaktadır. Aziz Kocaoğlu artık partili olmaktan çoktan çıkmıştır bunu bağıra bağıra, her hareketiyle adamcağız söylemektedir de anlamayan Kemal KILIÇDAROĞLU na ne demelidir. Ben bu ülkede dört ayak üstüne düşen ulusal ölçekte recep tayyip erdoğanı, il bazındada bu muhteremi bilirim. Ancak düşmelerden kurtulamayacak kişiler kilo aldıkça vakti geldiğinde dört ayak üzerine düşme yeteneğinin yitirirler ve farklı bir düşüş yaşarlar. Bu bilimsel kanıtları olan bir durumdur yani.
  • Misafir - 01.02.2016 00:31:11

  • cengız cansız
  • azız kocaoğlu izmir chp adaylığını haketmıyor 8 ilçenın kaybedılmesının hesabını genel merkez sormadı il kongresınde de malesef delegede soramadı örgüt kocaoğlunun vesayetı altında 2009 2014 seçimlerınıde sahsı almıs il örgutü kadın kolları geçlık kolları seçım alan sorumluları sandık sorumluları özürlüleri sandığa taşıyan partılılerın emeğını ınkar etmıştır bütün bu saydığım görevleri kendisi yapmış yazıklar olsun